Prihlásenie členov PKS
 
Internetový kurz zdravého životného štýlu organizovaný PKS
 
PKS podpora zdravého životného štýlu v STV:
 
návštevníkov: 181062
 
Zdravý životný štýl
Vyvážená strava
 
 
PKS: Ako prežiť Veľkú noc zdravo a bez prejedania

 

Aká je pravda o tradičných potravinách na Veľkú noc? Je údená šunka nezdravá? Aký vplyv na organizmus má majonéza, či vajcia? Potravinárska komora Slovenska (PKS) v spolupráci s odborníkom na zdravú výživu MUDr. Petrom Minárikom sa pozreli na potraviny z našich sviatočných stolov a zostavili zdravý veľkonočný tanier.

PKS: Mýty a fakty o potravinách. Vyznajte sa v potravinách aj v lete!

 

Aké vitamíny sa skrývajú v potravinách a nemali by chýbať v našom dennom jedálničku? Ovocie a zelenina alebo vitamíny z lekárne? Letné grilovanie áno alebo nie? Ako v lete nakupovať potraviny? Potravinárska komora Slovenska (PKS) v spolupráci s odborníkom na zdravú výživu MUDr. Petrom Minárikom sa zamerali na mýty o potravinách a stravovaní s cieľom poskytnúť spotrebiteľom užitočné informácie.

4 tipy ako mať cholesterol pod kontrolou

 

Zdroj: www.mamatata.sk

 

Vysoká hladina cholesterolu v krvi nebolí, ale pritom trápi mnohých dospelých Slovákov. Patrí medzi rizikové faktory vzniku kardiovaskulárnych ochorení, teda jednej z hlavných príčin úmrtí v našej krajine. Ak vás trápi vyšší cholesterol, mali by ste vedieť, ako s ním zatočiť. Prečítajte si zaujímavý článok z portálu www.mamatata.sk.

 

Čítať celý článok