English version
 
 
 
Prihlásenie členov PKS
 
Internetový kurz zdravého životného štýlu organizovaný PKS
 
PKS podpora zdravého životného štýlu v STV:
 
návštevníkov: 181062
 
17.10.2018
Konferencia - Nástroje hodnotenia a riadenia rizík v agropotravinárskom sektore
 

Dovoľujeme si dať do pozornosti konferenciu:

„Nástroje hodnotenia a riadenia rizík v agropotravinárskom sektore“, ktorá sa uskutočňuje pod záštitou podpredsedníčky vlády a ministerky pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky.

 

Termín konania: 17.-18. októbra 2018

Miesto konania: DoubleTree by Hilton Hotel, Bratislava

Registrácia: predĺžená do 8.10.2018 - formulár na webe VÚEPP

 

Cieľom konferencie je diskusia a hľadanie optimálnych riešení tvorcov poľnohospodárskych politík, výskumníkov, akademickej obce a podnikateľských subjektov a odbornej verejnosti pri riadení a eliminácie rizika v agropotravinárskom sektore.

 

Viac info o programe, prednášajúcich a registrácii nájdete na linke:

http://www.vuepp.sk/konferencia/

 

Dopĺňame ešte informáciu, že popri vedeckom programe konferencie bude prebiehať aj politický program, ktorého neoddeliteľnou súčasťou bude komisár EÚ pre poľnohospodárstvo Phil Hogan.

 

Komisár sa zúčastní druhého dňa konferencie (18.10.), kedy prednesie posolstvo EK k tejto tak významnej téme a potom bude odpovedať na otázky agromanažérov prítomných v sále hotela Hilton.Stretne sa aj s predstaviteľmi zväzov a podnikateľmi v oblasti poľnohospodárstva (asi o 10.00-11.00). Stretnutie sa pravdepodobne uskutoční v hoteli HILTON – v salóniku.

Po tomto stretnutí sa presunie do priestorov Národnej rady SR na stretnutie so zástupcami poľnohospodárskeho výboru (asi 11:30-12:30)

 

Okolo 14.00 hod. sa začne rokovanie komisára s ministrami V4 a Rakúska k téme riadenia rizík (v salóniku hotela Hilton), po ktorom bude tlačová konferencia komisára a zúčastnených ministrov.

 

Tému konferencie považuje komisár Hogan za veľmi dôležitú a aktuálnu aj vzhľadom na súčasnú situáciu (sucho) a od konferencie očakáva jasné závery ako nastaviť riadenie rizika v budúcej SPP.

 

Info o programe, prednášajúcich a registrácii nájdete na linke:

http://www.vuepp.sk/konferencia/

pozvanka_22_8.docx