English version
 
 
 
Prihlásenie členov PKS
 
Internetový kurz zdravého životného štýlu organizovaný PKS
 
PKS podpora zdravého životného štýlu v STV:
 
návštevníkov: 181062
 
27.09.2019
27. medzinárodné obchodno-ekonomické fórum „Rivulus Dominarum
 

Vážení podnikatelia


Trnavská regionálna komora SOPK Vás pozýva na v poradí 27. medzinárodné obchodno-ekonomické fórum „Rivulus Dominarum“ spojené s rokovaniami firiem a možnosťou propagovať sa formou katalógov a drobných produktov v spoločnom stánku Trnavskej RK SOPK o ploche 6 m2, ktorý sa účastníkom poskytne bezplatne. V prípade, že by mali účastníci záujem o vlastný stánok cena je 40euro/m2.

Podujatie sa uskutoční v dňoch 27. – 29. septembra 2019 v meste Baia Mare, región Maramures v severozápadnej časti Rumunska blízko hraníc s Maďarskom a Ukrajinou. Trnavská RK SOPK zabezpečí ubytovanie. Cena ubytovania v *** hoteli s raňajkami cca. 40 euro. Doprava individuálna, v prípade väčšieho záujmu zabezpečíme spoločnú dopravu. Stretnutia sa zúčastnia obchodné komory a firmy z Rumunska, Maďarska, Ukrajiny, Moldavska , ktoré budú prezentovať široký sortiment produktov ako napríklad obuv, oblečenie a doplnky, pekárenské výrobky, koreniny, sušené ovocie, čokolády, vína, šumivé vína,, keramika, med, oleje a iné.

Trnavská RK SOPK má dlhoročnú spoluprácu a podpísanú dohodu o spolupráci s príslušnou obchodnou a priemyselnou komorou Maramures Rumunsko, čo je predpokladom ďalšieho rozvoja obchodných vzťahov. V prípade záujmu slovenských firiem o dané podujatie, prosím kontaktujte najneskôr do 17.9.2019 :Trnavská regionálna komora SOPK, email : peter.kovar@sopk.sk , tel 033 5512744

Ponuka je uvedená i na stránke www.sopk.sk pod regionom Trnava v časti aktualne akcie, podujatia. Link je : http://tt.sopk.sk/view.php?cisloclanku=2019080504

Ešte si Vám dovoľujeme dať do pozornosti obchodnú misiu do Hočiminovho mesta, Vietnamská socialistická republika.  Ponuka je uvedená i na stránke www.sopk.sk pod regionom Trnava v časti aktualne akcie, podujatia.
Link je : http://tt.sopk.sk/view.php?cisloclanku=2019080502

--
Mgr. Peter Kovář
Trnavská regionálna komora SOPK
Slovenská obchodná a priemyselná komora