PKS - "Podnikateľská spolupráca...
 
 
 
Vyhľadávanie:

Rozšírené vyhľadávanie
 
 
Prihlásenie členov PKS
 
Internetový kurz zdravého životného štýlu organizovaný PKS
 
PKS podpora zdravého životného štýlu v STV:
 
návštevníkov: 181062
 
Správy
"Podnikateľská spolupráca 2015" na Ukrajine

PKS dáva do pozornosti informáciu z odboru podnikateľského centra Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR o ponuke, ktorú adresovali Generálnemu konzulátu SR v Užhorode ukrajinskí podnikatelia z Volynskej oblasti v rámci medzinárodnej konferencie „Podnikateľská spolupráca 2015“, ktorá sa konala v Lucku na Ukrajine.
Konkrétni ukrajinskí podnikatelia prezentovali záujem o spoluprácu v nasledujúcich oblastiach:

Zachid Eko Produkt - ukrajinská firma sa zaoberá veľkoobchodnou činnosťou v oblasti potravín. Spoločnosť potvrdila potenciálny záujem o dovoz hovädzieho mäsa bez kostí (1. a 2. akostná trieda);
Obchodný dom Avanta, Luck - záujem spoločnosti o dovoz potravinových produktov pre vlastné potreby a pre svojich partnerov ako aj o vývoz ukrajinských potravinových produktov;
Nova Arkadija - stavebno-reštaurátorska firma v rámci rokovania vyjadrila potenciálny záujem o dovoz a distribúciu energoefektívnych stavebných technológií.

V prípade záujmu o niektorú z týchto ponúk, bližšie informácie získate priamo od ekonomického diplomata GK Užhorod, pána Alexandra Škurlu - kontakt: alexander.skurla@mzv.sk; tel.: +380 312613495; mobil: +380 503179290.


17.2.2015